Hotel Zebrzydowice – komfortowy wypoczynek na Śląsku Cieszyńskim

Szukasz unikalnego miejsca na nocleg w Zebrzydowicach? Hotel Folwark Klimosz łączy w sobie tradycję z nowoczesnością, oferując gościom komfort i wyjątkową atmosferę. Dowiedz się więcej o naszej bazie noclegowej.

Dlaczego warto wybrać nasz hotel w Zebrzydowicach?

Folwark Klimosz znajduje się zaledwie kwadrans jazdy od Zebrzydowic. Hotel jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Śląska Cieszyńskiego – w niedalekiej odległości znajdują się wspomniane już Zebrzydowice, ale też Cieszyn, Hażlach i Kaczyce. Zobacz, co jeszcze poza doskonałą lokalizacją wyróżnia nasz hotel!

Komfortowe pokoje z doskonałym wyposażeniem

Wszystkie wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i satysfakcji naszych gości. Do każdego apartamentu przynależy funkcjonalna łazienka. Pokoje zostały wyposażone w wygodne łóżka, telewizor, bezpłatne Wi-Fi i klimatyzację. Jasne wnętrza ułatwiają relaks i regenerację sił nawet po ciężkim dniu.

Hotel Zebrzydowice oferuje komfortową bazę noclegową dla swoich gości.

Pyszne dania kuchni polskiej

Folwark Klimosz to nie tylko hotel z wygodnymi apartamentami. Znajdziesz u nas także restaurację Zebrzydowice, w której serwujemy pyszne dania inspirowane tradycyjną kuchnią polską. Skosztuj lokalnych specjałów, które codziennie przygotowują doświadczeni kucharze. Naszych pysznych dań możesz skosztować na miejscu, albo zamówić z dostawą do domu lub odbiorem osobistym. Sprawdź nasze menu.

Atrakcje turystyczne w okolicy

Zebrzydowice oferują wiele atrakcji turystycznych, takich jak zabytkowe kościoły, muzea i parki. Nasi pracownicy chętnie pomogą Ci w organizacji wycieczek po okolicy.

Wesele w hotelu Zebrzydowice

Możesz u nas zatrzymać się w celach służbowych, turystycznych, ale też urządzić uroczystość rodzinną czy integrację firmową. Dom Przyjęć Zebrzydowice cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Hotel Zabrzydowicach – idealna opcja dla zwiedzających Czechy!

Szukasz noclegu blisko granicy z Czechami? Niezależnie od tego, czy pragniesz odkrywać okoliczne szlaki turystyczne, czy po prostu cieszyć się widokiem beskidzkich krajobrazów, nasz hotel pod Zebrzydowicami będzie doskonałym wyborem na urlop. Personel Folwarku u Klimosza zadba o to, aby Twój pobyt był wyjątkowy i bezproblemowy. Zapraszamy do naszego hotelu!